Привертаємо увагу: Маркетинг для проєктів

Дякуємо вам за активну участь, за ваше прагнення до розвитку та бажання вносити зміни у світ разом з вашими проєктами.

Ми раді бачити стільки ідей, енергії та натхнення в одному місці.
Наше обговорення не закінчується із завершенням заходу, і саме тому ми запрошуємо вас тут поділитися своїми думками про вебінар, обговорити ідеї та стратегії просування, розібрати конкретні кейси. Обговоримо, які інструменти та методи можуть бути корисними для впізнаваності та залученості в проєкт.

Використовуйте цей простір для того, щоб залишатися в курсі майбутніх подій, продовжувати спілкуватися, ділитися новинами, успіхами і, звичайно, питаннями, які можуть виникнути на цьому шляху.

Вітаємо на нашому форумі!

Аби надати вам максимальну користь від вебінару, ми також зібрали для вас основні поради, якими ділилися експерти на вебінарі, в невеличкий гайд, який ви можете завантажити нижче:
Корисні поради для проєктів.pdf (1.2 MB)

Посилання на запис вебінару: Google Drive - Virus scan warning

2 Likes

Всім привіт! Дякую за змістовну та корисну зустріч, а також було приємно бачити таких активних та зацікавлених учасників. Давайте обговоримо тут теми, яких ми не встигли торкнутися на зустрічі. Напевно, найцікавішим питанням для кожного є наступне: як досягти найбільш значних результатів з мінімальними витратами? А що робити, якщо здається, що вже всі ідеї для просування вичерпані?

1 Like
2 Likes